fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Tigan Salce Efficient Orange 16 cm

3.630 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Tigan Salce
• Përmasat: 16 cm
• Materiali: Alumin
• Ngjyra: E zezë | Portokalli
• Dekori: E Papërcaktuar
• Veçori: Nuk Ngjit
• Made in Spain

Vetëm 4 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8411796082972 SKU: 8411796082972 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Tigan Salce Efficient Orange 16 cm

Tigan salce efficient orange 16 cm është një nga produktet më të njohura të BRA falë dorezës së tij karakteristike portokalli. Është një ene kuzhine e fortë dhe e qëndrueshme falë trupit të derdhur prej alumini dhe cilësisë së mirë të Platinum Plus-it të tij jo ngjitës pa PFOA. I përshtatshëm për të gjitha llojet e sobave (përfshirë induksionin) falë bazës së tij me difuzion me induksion të plotë. Gjithashtu siguron një shpërndarje të shkëlqyer të temperaturës për gatimin perfekt të të gjitha recetave tona.

Tigan Salce Efficient Orange 16 cmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 9714
• Shërben: Për gatim
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• I përshtatshëm në pllakë me induksion
• Ka mundësi për kapak shtesë
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:38

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.