fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Nexo Flute Gote Me Fron 24 cl

2.910 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 6 gota së bashku
• Kapaciteti: 24 cl
• Përmasat: Ø 6,2 cm
• Përmasat: H 22,5 cm
• Materiali: Qelq Kristalor
• Ngjyra: Transparente
• Dekori: E papërcaktuar
• Made in Italy

Vetëm 8 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8004360088618 SKU: 8004360088618 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Nexo Flute Gote Me Fron 24 cl

Ka shumë raste në jetë që ia vlen të festohen. Prandaj, është mirë të pajisni kuzhinën me enë kuzhine. Kjo gotë është pjesë e koleksionit Nexo me një dizajn bashkëkohor dhe stil të sofistikuar për hapësira të modës. Me karakteristikat e saj teknike Nexo Flute Gote Me Fron 24 cl plotëson nevojat e profesionistëve më të kualifikuar në industrinë e hotelerisë. Ky model, i cili ka një kapacitet prej 24 cl (8 oz), është projektuar për shërbimin e verërave të gazuara dhe shampanjës, pasi rrit cilësitë e tyre shijuese dhe aromatike.

Nexo Flute Gote Me Fron 24 clHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 9734
• Shërben: Për pije të ndryshme
• Përdoret: në Shtëpi | Restorant
• I përshtatshëm për dhuratë
• Lahen në pjatalarëse
• Ruan shkëlqimin në kohë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

13:35

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.