fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Evolution Granit Pjate e Ceket 27 cm

320 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 pjatë
• Përmasat: 27 cm
• Materiali: Qelq | Qeramikë
• Ngjyra: Gri
• Dekori: I thjeshtë me lakim
• Made in France

Vetëm 4 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 883314716955 SKU: 883314716955 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Evolution Granit Pjate e Ceket 27 cm

Shtoni pamjen e përjetshme të enëve të darkës Evolutions në dhomën tuaj të ngrënies me Evolution Granit Pjate e Ceket 27 cm prej qelqi opal gri . Kjo pjatë gri e hijshme është bërë nga qelqi opal i lehtë dhe i qëndrueshëm që kap me mjeshtëri pamjen dhe ndjesinë e porcelanit. Enët e darkës Evolutions janë deri në 3 herë më të forta se çdo qeramikë dhe do të ofrojnë përdorim afatgjatë në funksionimin tuaj të hotelierisë ose në zonat e ngrënies.Dizajni pa buzë dhe buza pak e ngritur do të ndihmojnë për të mbajtur ushqimin mirë.

883314716955-Pjate e ceket 27 cmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 9744
• Shërben për ushqime
• Përdoret në Shtëpi | Hotel
• Rezistente ndaj goditjeve
• Pastrohet edhe në pjatalarëse
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:16

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.