fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Massari Silicone Doreza Kuzhine 33 cm

1.490 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Dorezë Kuzhine
• Përmasat: Ø 33 x 18 cm
• Materiali: Silikoni | Pambuku
• Ngjyra: E zezë
• Dekori: Me Vija
• Veçori: Duron Nxehtësine
• Made in Italy

Vetëm 5 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8008636352977 SKU: 8008636352977 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Massari Silicone Doreza Kuzhine 33 cm

Massari Silicone Doreza Kuzhine nga Ghidini me material të butë silikoni nga jashtë dhe pjesa e brendshme prej pambuku. Projektuar për ta bërë kapjen më të lehtë, më të ndjeshme dhe më të sigurt, edhe me tiganët e rëndë ose tiganët e mëdhenj. Rezistent ndaj temperaturave midis -40 ° C dhe +230 ° C. Forma është përshtatur për dorën dhe për ta bërë më të lehtë kapjen e enevë të kuzhinës.

Massari Silicone Doreza Kuzhine 33 cmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 9751
• Shërben: Për të nxhehtën
• Përdoret: në Shtëpi | Restorant
• E përshtatshme për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

13:25

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.