fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Efficient Gershere Kuzhine 21 Cm

1.320 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Gërshërë
• Përmasat: 21 cm
• Materiali: Inoks | Polipropilen
• Ngjyra: E Zezë
• Dekori: Me harqe
• Veçori: Shumëfunksionale
• Made in Spain

Vetëm 12 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8411796108344 SKU: 8411796108344 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Efficient Gershere Kuzhine 21 Cm

Gërshërët Efficient janë krijuar për përdorim të përditshëm me cilësi të shkëlqyera të prerjes, duke rritur kështu gamën e produkteve të serisë së dashur Efficient. Gërshërët janë bërë nga një teh inox me cilësi të lartë. Doreza e saj polipropileni siguron një kapje ergonomike dhe të sigurt. Për më tepër, gërshërët janë shumëfunksionale në shtëpi duke shtuar gamen e enëve të kuzhines. Arrëthyes në pjesën e mesme të dorezës. Hapës shishe në fund të dorezës. Hapësi i kanaçes dhe kaçavida në skajin tjetër të dorezës. Prerës kockash në pjesën e sipërme të tehut.

Efficient Gershere Kuzhine 21 CmHollësi të tjera mbi produktin:
• Shërben: Per Kuzhinë
• Përdoret: Shtëpi | Hotel | Restorant
• Ruan cilësinë e vet në vite
• E përshtatshme edhe për piknik
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:12

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.