fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Forme Embelsire Cherry Sweet 24 cm

1.200 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Formë
• Përmasat: Ø 24 cm
• Materiali:  Teflon
• Ngjyra: Gri |Vishnje
• Dekori: I Papërcaktuar
• Made in Italy

Vetëm 1 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8000257827087 SKU: 8000257827087 Kategoritë: , Etiketat: ,

Detaje të mëtejshme

Forme Embelsire Cherry Sweet 24 cm

Tani e tutje embelsirat  tuaja jo vetëm që do të kenë një shije të bujshme, por do të duken fantastike  për shkak të formës së veçantë, me anë të valëzuara. Kjo Forme Embelsire Cherry Sweet 24 cm do t’ju ndihmojë të përgatisni ëmbëlsira me shije të ndryshme dhe të mahnisni miqtë tuaj. Është praktike në përdorim dhe mund të pastrohet në pjatalarëse. Forma e ëmbëlsirës Cherry Sweet do të jetë një vlerë e shtuar si enë kuzhine në shtëpinë tuaj.
Forme Embelsire Cherry Sweet 24 cmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 9776
• Shërben: Për ëmbëlsira
• Përdoret: në Shtëpi | Restorant
• Rezistente ndaj goditjeve
• Pastrohet edhe në pjatalarëse
• Produkti i çertifikuar:

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:38

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.