fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Iris Safari Tas 14 cm

600 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban 1 Tas
• Përmasat: 14 cm
• Materiali: Porcelan
• Ngjyra: E Bardhë
• Dekori: Me dizenjo për femijë
• Made in Italy

Vetëm 8 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8056444274134 SKU: 8056444274134 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Iris Safari Tas 14 cm

Iris Safari Tas 14 cm prej porcelani cilësore nga linja Iris, me diametër 14 cm dhe lartësi 7 cm, me kapacitet 600 ml. E krijuar për të vegjlit, kjo linjë e bukur e enëve të tavolinës krijon një atmosferë gëzimi dhe lumturie në tryezën e ngrënies me ketë enë kuzhine. Ky tas i bardhë me stampa të bukura të kafshëve të savanës, të lyer me ngjyra pastel, do t’i shoqërojë fëmijët tuaj gjatë mëngjesit, duke u dhënë atyre energjinë e nevojshme për të gjithë ditën. Mund të kombinohet me pjesë dhe aksesorë të tjerë nga linja Safari për të krijuar një set të plotë darkë.

Iris Safari Tas 14 cmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 9780
• Shërben për mbajtjen e ushqimeve
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Lahet në Pjatalarëse
• Përdoret në mikrovalë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

10:57

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.