fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Tigan Titanio 20 Cm

2.820 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi: 1 Cope
• Përmasat: 20 Cm
• Materiali: Alumin me veshje guri
• Ngjyra: E Kuqe
• Made in Spain

Vetëm 4 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8411796074649 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Tigan Titanio 20 Cm

Tigan Titanio 20 Cm është një tigan ideal për gatimin e përditshëm me rezultate të shkëlqyera falë veshjes QuanTanium nga firma BRA jo ngjitëse të përforcuar me grimca titani për rezistencë më të lartë. I përshtatshëm për të gjitha llojet e sobave (përfshirë induksionin) falë bazës së tij me difuzion me induksion të plotë. Nje ene kuzhine teper efikase per gatime te shijshme dhe pa prishur formen e tyre.
 

Tigan Titanio 20 CmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 9781
• Shërben: Për gatim 
• Përdoret në Shtëpi | Restorant 
• I përshtatshëm edhe në pllakë me induksion 
• Ka mundësi për kapak shtesë 
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

19:44

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.