fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Qeruese Patatesh Efficient

1.250 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Copë
• Përmasat: 18,6 x 2,8 cm
• Materiali: Inoxi 18/10
• Ngjyra:Portokalli | Zezë
• Dekori: Me Thurje
• Made in Italy

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8411796113317 SKU: 8411796113317 Kategoritë: , Etiketat: ,

Detaje të mëtejshme

Qeruese Patatesh Efficient

Qeruese Patatesh Efficient është një enë kuzhine që nuk mund të mungojë në kuzhinën tuaj. Me ndihmën e saj do të keni mundësi të qëroni patatet më lehtë dhe të kurseni kohë. Të bëra nga inoksi dhe materiale të cilësisë së lartë.

Qeruese Patatesh EfficientHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 9799
• Shërben: Për të qëruar patatet
• Përdoret: Shtëpi | Restorant| Bar
• Ruan shkëlqimin në vite
• Lahet në pjatalarëse
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

13:30

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.