fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Filxhane Kafe Louise (6 Cope)

3.200 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 6 Cope
• Përmasat: 5,5 Cm
• Materiali: Qeramike
• Ngjyra: Bezhe
• Kapacileti: 95 Cc
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Made in Italy

S’ka stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8056444147803 SKU: 8056444147803 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Filxhane Kafe Louise (6 Cope)

Filxhane Kafe Louise nga Tognana përbëhet nga 6 filxhanë kafeje 95 cc dhe 6 pjata të koordinuara. Keto ene kuzhine me nuancat e ngjyrës bezhë karakterizohet nga një pamje bashkëkohore e vendit që do të mbështjellë tryezën tuaj në një atmosferë të ngrohtë dhe komode. Nga e njëjta linjë, aksesorë dhe plotësues të tjerë janë në dispozicion për të krijuar një shërbim të plotë tavoline. Kupat e kafesë Stay me 6 pako janë të përshtatshme për larje enësh dhe të përshtatshme për t’u përdorur në mikrovalë pa cenuar estetikën e tyre.

Filxhane Kafe Louise (6 Cope)Hollësi të tjera mbi produktin:

• Ref: 9812
• Shërben: Për kafe
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Lahet në pjatalarëse
• Paketim i përshtatshëm edhe për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:04

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.