fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Mase Qelqi Simax 0.5 Lt

970 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Cope
• Kapaciteti: 0.5 Litra
• Përmasat: 14.5 x 9.4 x 12.7
• Materiali: Qelqi
• Ngjyra: Transparente
• Dekori: E Papërcaktuar

Vetëm 2 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8593419327704 SKU: 8593419327704 Kategoritë: , Etiketat: ,

Detaje të mëtejshme

Mase Qelqi Simax 0.5 Lt

Mase qelqi Simax 0,5 Lt kombinon dizajn elegant dhe transparencë me rezistencë të shkëlqyer ndaj nxehtësisë dhe kimikateve. Xhami borosilikat rezistent ndaj nxehtësisë është rezistent ndaj goditjeve termike, plus kjo gotë nuk do të ndërveprojë kimikisht me ushqimin tuaj në asnjë mënyrë. Çdo pjesë është bërë nga qelqi i ricikluar dhe nuk përmban asnjë kadmium ose plumb. Sipërfaqja e fortë e xhamit siguron gatim higjienik dhe të kujdesshëm për shëndetin dhe është i sigurt në larje enësh.

Mase Qelqi Simax 0.5 LtHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:9815
• Shërben: Masë Gatimi
• Përdoret në Shtëpi | Restorant | Hotel
• Ruan shkëlqimin në vite
• Lahet në pjatalarëse
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

10:04

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.