fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Frigoboks Termus Fiesta 30

3.330 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Frigoboks
• Përmasat: 41 x 28 x h40 cm
• Kapaciteti: 29,5 lt
• Materiali: Polipropilen
• Ngjyra: Bojëqielli| Dorezë Jeshile
• Dekori: Drejtkendore | Kuti
• Made in Italy

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8000303310853 SKU: 8000303310853 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Frigoboks Termus Fiesta 30

Frigoboks Termus Fiesta 30 lt ka qenë gjithmonë ikona e Gio’Style në gamën e frigoriferëve pasivë. Ftohës standart, me shumë qëllime, ideal për ditët tuaja jashtë, në plazh, peshkim, kamping dhe barbeque. Është i lehtë për t’u bartur në peshë, dhe ka një ndërtim të fortë dhe mjaft rezistent ndaj goditjeve apo përplasjeve. Doreza ergonomike e mbyll kapakun plotësisht duke siguruar ushqimet në brendësi. Frigoboks Termus Fiesta 30 lt është zgjidhja perfekte për të siguruar që ushqimet dhe pijet, të qëndrojnë të ftohta dhe të freskëta, për 15 orë. Vjen me kapak të rregullueshëm dhe funksionon si ftohës nëse shoqërohet me 2 pllaka me xhel të lëngshëm prej 400 gr.

Frigoboks Termus Fiesta 30Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 9884
• Shërben: Freskinë e ushqimeve
• Përdoret në Plazh | Kamping
• Rezistente ndaj diellit
• I përshtatshëm për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

10:28

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.