fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Mbajtese Erezash Me Ndarje

540 L

Hollësi kryesore mbi produktin:
• Paketimi përmban: 4 Tasa me Kapak
• Kapaciteti: 100 ml
• Përmasat: 15 x 15 x 5,7 cm
• Materiali: Plastikë
• Ngjyra: Jeshile
• Dekori: I Papërcaktuar
• Made in Italy

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8001136002250 SKU: 8001136002250 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Mbajtese Erezash Me Ndarje

Mbajtese Erezash Me Ndarje një produkt nga kompania Snips. Enë ideale për ngrirjen, ruajtjen e llojeve të ndryshme të bimëve dhe erëzave tuaja. Modeli  me përmasa 15 x 15 x 5,7 cm, është e ndarë në katër kamare për enë të lëvizshme 100 ml me një kapak të fiksuar hermetik.

Mbajtese Erezash Me NdarjeHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 9936
• Shërben: për mbajtje ushqimesh
• Përdoret në Shtëpi
• Lahet edhe në pjatalarëse
• E përshtatshme për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

14:21

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.