fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Tave Drejtkendore Prior 27x19 cm

4.090 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Tavë
• Përmasat: 27×19 cm
• Materiali: Alumin
• Ngjyra: E Zezë
• Dekori: I thjeshtë
• Veçori: Me 2 doreza silikoni
• Made in Spain

Vetëm 5 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8411796104742 SKU: 8411796104742 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Tave Drejtkendore Prior 27×19 cm

Tave Drejtkendore Prior 27×19 cm nga Bra është një ene kuzhine ideale për gatimin e përditshëm, duke bashkuar cilësinë me një dizajnin modern. Kjo tavë është e përbërë nga alumini i derdhur me një shtresë jo ngjitëse Teflon Classic pa PFOA. I përshtatshëm për të gjitha llojet e sobave (përfshirë induksionin) falë bazës së tij me difuzion me induksion të plotë. Gjithashtu siguron një shpërndarje të shkëlqyer të temperaturës për gatimin perfekt të të gjitha recetave tuaja. Ai përfshin dy doreza silikoni jeshile për të mbajtur me lehtësi tiganin e skarës.

Tave Prior 27x19 cmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 9937
• Shërben: Për gatime në furrë
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Lahet lehtësisht në pjatalarëse
• E përshtatshme edhe për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

12:28

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.