fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Nderese Rrobash Rotor 4

1.120 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Cope
• Përmasat: 30 x 8 x h 8 cm
• Kapaciteti i nderjes lineare: 14 mt
• Peshë mbajtëse: 8 kg
• Materiali: Rezinë
• Ngjyra: E Bardhe
• Made in Italy

Ka stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8001244850002 SKU: 8001244850002 Kategoritë: , Etiketat: ,

Detaje të mëtejshme

Nderese Rrobash Rotor 4

Nderese Rrobash ROTOR 4 nga Gimi, material plastik e cila montohet ne mur. Eshte e pershtatshme si per ambjente te jashtem dhe te brendshme. Gjatesia e litareve shkon deri ne 4 M. Mekanizmi zgjatues pershtatet ne menyre perfekte edhe ne dhoma me hapesire te vogel. Litari i rrobave i montuar në mur me rrëshirë me 4 fije që tërhiqen automatikisht.E pajisur me një sistem mbylljeje me tela dhe sistem varëse në mur.
Nderese Rrobash Rotor 4 Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 9953
• Shërben: Për nderje rrobash
• Përdoret në Shtëpi | Hotele
• Rezistente ndaj shiut dhe diellit
• Pastrohet lehtë para nderjes
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

12:27

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.