fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Gote Pa Fron Surf Blue 27 Cl

620 L

Hollësi kryesore mbi produktin:
• Paketimi përmban: 3 Gota
• Kapaciteti: 27 Cl
• Materiali: Qelq
• Ngjyra: Blu
• Dekori: E Papërcaktuar
• Made in France

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 883314382488 SKU: 883314382488 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Gote Pa Fron Surf Blue 27 Cl

Gote Pa Fron Surf Blue vjen me një paketim me 3 copë. Rezistent ndaj nxehtësisë dhe goditjeve. Materiali 100 % higjenik dhe me qelq të temperuar. Përdoret dhe në mikrovale. Falë dizajnit modern dhe të veçantë, si dhe kapacitetit prej 27 cl është i përshtatshëm për përdorim në përditshmëri për konsumin e ujit dhe lëngjeve të tjera.

Gote Pa Fron Surf Blue 27 Cl

Hollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 9968
• Shërben: Për pije freskuse
• Përdoret në Shtëpi | Hotel Restorant Kafe
• Lahet në pjatalarëse
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

16:47

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.