fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Grirese Easy Acea

2.200 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Grirëse
• Përmasat: Ø 10.7 x h 7 cm
• Kapaciteti: 265 cc
• Materiali: Akrilik
• Ngjyra: Transparente, metalike
• Dekori: I papërcaktuar

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8008636255506 SKU: 8008636255506 Kategoritë: , Etiketat: , ,

Detaje të mëtejshme

Grirese Easy Acea

Grirese Easy Acea prerësi i përdredhur është i shkëlqyeshëm për prerjen dhe copëtimin e qepëve, hudhrave ose perimeve të tjera. Ka një dizajn perfekt për grirjen e ushqimit shpejt dhe lehtë. Tehet janë bërë prej çeliku inox të cilësisë së lartë duke e bërë të lehtë për t’u pastruar. Është një domosdoshmëri e rehatshme e përditshme në kuzhinën tuaj.

Grirese Easy AceaHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref:9974
• Shërben: Për grirjen e perimeve
• Përdoret kryesisht në Shtëpi
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:38

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.