fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Cante Termike Dolce Vita 15,5 Lt

1.920 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Kapaciteti: 15,5 Lt
• Përmasat: 36 x 15 x 26 cm
• Materiali: Polietilen | Termike
• Ngjyra: E Bardhe | Jeshile | Kuqe
• Veçori: Termike
• Made in Italy

Vetëm 6 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8000303309390 SKU: 8000303309390 Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Detaje të mëtejshme

Cante Termike Dolce Vita 15,5 Lt

Cante termike Dolce Vita me kapacitet 15,5 Lt ka ngjyra të ndezura që të kujtojnë tringjyrën italiane, duke mbushur me ngjyra momentet e piknikut dhe udhëtimet në natyrë dhe duke ngjallur momente gëzimi. Canta e izoluar Dolce Vita ka një hapje të përshtatshme U dhe ka mbajtëse elastike për shishe ose mbajtëse peshqiri. Izolimi: 6 mm shkumë polietileni me densitet të lartë, dimensionet: 36 x 15 x 26 cm, kapaciteti: 15.5 L Ngjyra: E kuqe, e bardhë, jeshile me tre ngjyra.

Cante Termike Dolce Vita 15,5 LtHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 9984
• Shërben: për Ushqime | Lëngje
• Përdoret në Shtëpi | Punë | Piknik
• Rezistente ndaj shiut dhe diellit
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

14:21

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.