fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

My Uthensil Prerese Molle 19 cm

910 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Prerese Molle
• Përmasat: Ø 19 x 13 x 5 Cm
• Materiali: Plastikë | Inoks
• Ngjyra: E Bardhë | Metalike
• Dekori: I papërcaktuar
• Made in Italy

Vetëm 10 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8007267147297 SKU: 8007267147297 Kategoritë: , Etiketat: ,

Detaje të mëtejshme

My Uthensil Prerese Molle 19 cm

My Uthensil Prerese Molle barazzoni ka rinovuar serinë e enëve të kuzhinës: prerësia e re është funksionale, ergonomike dhe me një dizajn të thjeshtë. Doreza e rehatshme dhe e sigurt – e bërë nga çelik inox me finiturë saten – është e kombinuar me një sërë pjesësh funksionale prej çeliku ose najloni në gjendje të plotësojë nevojat e atyre që përgatiten të gatuajnë.

My Uthensil Prerese Molle 19 cmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 9990
• Shërben: Prerëse Molle
• Përdoret kryesisht në Shtëpi
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Produkti i çertifikuar: CE

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:33

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.