fbpx

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0
Facebook
WhatsApp

Luge Makaronash Solid Plus 35 Cm

1.010 L

Hollësi kryesore mbi produktin:

• Paketimi përmban: 1 Lugë Makaronash
• Përmasat: 35 cm
• Materiali: Silikon | Inox
• Ngjyra: Blu | Metalike
• Veçori: Rezistente ndaj nxehtësisë
• Made in Spain

Vetëm 9 stok

Metoda të tjera porosie:

Referenca: 8435092429354 SKU: 8435092429354 Kategoritë: , Etiketat: , , , ,

Detaje të mëtejshme

Luge Makaronash Solid Plus 35 Cm

Luge Makaronash Solid Plus është ideale për t’u përdorur me të gjitha llojet e enëve të kuzhinës falë ndërtimit të saj me najlon dhe silikon, duke mbrojtur enët tuaja të gatimit nga gërvishtjet. Si të gjitha lugët e gatimit të koleksionit Solid Plus, ajo ka një dorezë prej çeliku inox 18/10 shumë higjienike dhe rezistente ndaj konsumit. Perfekte për të shërbyer të gjitha pjatat tuaja me makarona, për të mbledhur perimet e gatuara, të plota ose të prera, ndërsa kulloni ujin e gatimit. Është rezistente ndaj nxehtësisë deri në temperaturë 200ºC. Lahet lehtësisht me dorë dhe në pjatalarëse.

Luge Makaronash Solid Plus 35 CmHollësi të tjera mbi produktin:
• Ref: 17313
• Shërben: Për gatim
• Përdoret në Shtëpi | Restorant
• Paketim i përshtatshëm për dhuratë
• Lahet në pjatalarëse

Produktet më të shitura

Logo ArtegIkona Arteg Color

Arteg Chat

Jemi ne linje

Operator ARTEG

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

17:18

Porosi e thjeshtë dhe e shpejtë

Transporti për Tiranën: kushton 120 L ndërsa, Transporti për Rrethet: kushton 240 L

Shënim: Kjo është një metodë e thjeshtuar porosie. Pasi të keni plotësuar të dhënat tuaja një nga operatorët tanë do t’ju telefonojë për detaje të tjera të porosisë.